Kto sme? Spoločnosť ktorá Vám skutočne pomôže

Sme správna voľba

Kto sme?

Prinášame kompletné a spoľahlivé personálne riešenia, máme dlhodobé skúsenosti, špecializujeme sa na personálny servis v priemyselnej sfére,kladieme dôraz na kvalitu, sme stabilná, zodpovedná a flexibilná spoločnosť.Vzájomnú dôveru považujeme za základ úspešnej a dlhodobej spolupráce.

FINAL PRINT SK new
zzhtnzhh

Poznáme pracovný trh

Naše skúsenosti z trhu práce, inovatívny prístup a vytváranie riešení šitých na mieru z nás robia toho správneho partnera pre Vás. Máme rôzne oblasti špecializácie a služieb, jednu vec však máme spoločnú – obrovské nadšenie pre to čo robíme.

Kompletné riešenia personálnych služieb

Garantujeme správny výber kandidáta. Nechajte náš tím pracovať vo Váš prospech. U nás si môžete byť istý že sa výberovému procesu budeme venovať na MAXIMUM.

Obrázok3

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme a na všetky otázky odpovieme.

Zabezpečíme kompletnú starostlivosť o potreby zamestnancov a zamestnávateľov

Spoločnosť MIX SK, s. r. o. ponúka prácu pre všetkých uchádzačov o zamestnanie. Máme pre Vás prácu v automobilovom, elektrotechnickom priemysle a priemyselnej výrobe. Pre našich zamestnancov ponúkame zamestnanie v stabilnej spoločnosti s cieľom ich maximálnej spokojnosti. Súčasťou našej starostlivosti o našich zamestnancov sú rôzne benefity, odmeny, samozrejmosťou je poskytnutie dlhodobého ubytovania.